Porady dietetyczne online


W ofercie Feel Fit:

 

Zindywidualizowany Program Dietetyczny to przygotowana i dopasowana specjalnie do Twoich potrzeb i oczekiwań indywidualna dieta.

zpd 

 

 

Każdy z nas jest inny, w związku z tym też dieta powinna być dopasowywana indywidualnie do każdego – dlatego w Feel Fit gruntownie oceniamy Twoją sytuacje zdrowotną, żywieniową, zawodową i rodzinną aby móc w najbardziej wygodny dla Ciebie sposób przygotować plan żywieniowy .

 

W naszej ofercie posiadamy dietę odpowiednią nawet dla najbardziej wymagających klientów – ZINDYWIDUALIZOWANĄ.

 

 

Na czym to polega?

 

Pierwszym krokiem jest wypełnienie kwestionariusza, który pozwoli nam zapoznać się z obecnym Twoim stanem organizmu, predyspozycjami i ewentualnymi zagrożeniami pod kątem zdrowotnym.

Następnie przez 3- 5 dni będziesz notować spożywane przez Ciebie posiłki– pozwoli to na przeanalizowanie, na podstawie notatek, błędów żywieniowych popełnianych na codzień. Dobrze, aby przynajmniej jeden z nich był dniem weekendowym.

Przykładowy notatnik żywieniowy

Jest to bardzo ważny element ponieważ na jego podstawie dostosowuje się, zgodnie z założeniem- że to dieta ma być dopasowana do człowieka, a nie człowiek do diety, w możliwie najlepszy sposób późniejszy ZPD (Zindywidualizowany Program Dietetyczny). Poza tym na tej podstawie można wyeliminować małe błędy, które mogą zaowocować dobrymi rezultatami w najbliższej przyszłości.

 

Bardzo istotne jest sumienne oddanie codziennej rzeczywistości żywieniowej.

 

W ciągu 10 dni roboczych* otrzymasz Zindywidualizowany Program Dietetyczny, czyli indywidualne zalecenia żywieniowe i zdrowotne wraz z jadłospisem na 7,14 lub 30 dni. Ustalony zostanie termin spotkania z dietetykiem.

* od dnia zarejestrowania wpłaty

 

 

 

 

Do pobrania

Kwestionariusz www (do wypełnienia online)

Notatnik żywieniowy pdf (do wydrukowania, uzupełniania, zeskanowania lub zrobienia zdjęcia)

Notatnik żywieniowy doc (do notowania i odesłania)