Warsztaty żywieniowe dla firm


Warsztaty dietetyczne „Jak jem – tak pracuje” to specjalnie przygotowany dla firm program edukacji żywieniowej pracowników, mający na celu poprawę ich samopoczucia, wpłynięcie na ich kondycję, a co za tym idzie – wydajność w pracy.
Bardzo istotnym w dzisiejszych czasach stało inwestowanie w rozwój Pracownika. Coraz częściej korzystamy z usług Coachów, firm szkoleniowych w celu wpłynięcia na kompetencje naszych Pracowników i ich skuteczniejszą prace.
Często niestety zapominamy, że nawet najlepsze szkolenia i najlepsi specjaliści nie pomogą nam, jeżeli nasi Pracownicy nie będą zdrowi i w dobrej kondycji. A w tym przypadku, to co może znacząco pomóc, to odpowiednio dobrana dieta.

Większa część Pracodawców nie zdaje sobie sprawy z tego, jak dieta ich Pracowników wpływa na wydajność w pracy.

➡️ Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że istnieje ścisła zależność między odżywianiem, a produktywnością.

➡️ Eksperci do spraw promocji zdrowia podkreślają, że jednym z kluczowych sposobów wzmacniania kondycji i wydajności pracowników, jest taka organizacja pracy, która wspiera zdrowe odżywianie się pracowników. 

➡️ 40 proc. liderów przyznaje, że ma trudności z utrzymaniem koncentracji w rozmowach z pracownikami, 30% badanych pracowników nie pamięta co robiło w dniu poprzednim, a prawie 60 proc. średniej kadry kierowniczej uważa, że obecny sposób działania w pracy wpływa negatywnie na ich zdrowie – zmiana diety znacząco wpływa na te parametry.

Wiec jak zadbać o energię do pracy za pomocą diety?

Wystarczy podstawowa wiedza z zakresu żywienia i kilka prostych metod, aby zmienić swoją dietę na lepszą, a tym samym być bardziej wydajnym w pracy, lepiej się czuć i mieć więcej energii dla rodziny po pracy.

W tym celu przygotowaliśmy specjalny blok szkoleniowy „Jak jem – tak pracuje”
Warsztat „Jak jem, tak pracuje” praktyczny sposób pokazuje prostą drogę ku lepszemu odżywianiu. Uczsamodzielnego zarządzania pożywieniem, w zależności od planowanych działań. Uświadamia też, dlaczego zmiany w stylu życia są dla nas tak istotne z perspektywy zdrowia i naszej przyszłości.
Warsztat dopasowany jest do możliwości czasowych – może trwać od 3h do 6h.*
*W przypadku doboru kolejnych specjalistów – sugerowany jest dłuższy czas.
     Każdy uczestnik warsztatów otrzymuje zestaw materiałów podsumowujących warsztat. Po warsztacie jest możliwość dokonania analizy składu masy ciała analizatorem firmy Tanita.
Poza warsztatami dietetycznym program spotkania można wzbogacić o inne bloki tematyczne. Istniej możliwość doboru 1 specjalisty/na jeden dzień szkoleniowy.
Indywidualnie dopasowujemy tematykę i charakter warsztatów do potrzeb firmy.
W ofercie:
 Warsztaty stylu
 Warsztaty z bezpiecznej jazdy
 Warsztaty z fizjoterapeutą
 Eko – warsztat
 Warsztaty z zarządzania sobą i swoim czasem
 Autorski program „Sprzedaż jest relacją”
W celu poznania szczegółów zachęcamy do kontaktu:
kontakt@ifeelfit.plfeelfit-logo
Pozdrawiamy,
Zespół Feel Fit