O nas


Jesteśmy grupa osób, których los połączył swoje drogi, każdy ma inne misje i cele, swoje życia i ambicje, natomiast w sercu gra nam wszystkim jedno – chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.
Jako założycielka i pomysłodawczyni Centrum Dietetycznego Feel Fit miałam na celu stworzenie miejsca, w którym potrzebujący znajdzie odpowiedź i pomoc. Inspiracją była sytuacja, w której się znalazłam – zachorowałam na Borelioze. Na codzień pracując w środowisku medycznym, mając dużą wiedzę na temat żywienia, zdrowia czy psychologii człowieka – zetknęłam się z murem. Zostałam sama, ze skrajnie wykończonym organizmem i pustką w głowie – co dalej? To było najgorsze – ta niewiedza w którym kierunku iść, kiedy każdy sugeruje inaczej, kiedy już nie wiesz, co jest głosem intuicji, a co omamami. Z perspektywy czasu uświadamiam sobie dopiero, że otarłam się o śmierć, że słowa lekarza „nie wiem czy Pani przeżyje jak coś się stanie, Pani organizm jest tak słaby” dopiero teraz docierają do mojej świadomości. Nie poddałam się, chociaż byłam tego bliska – spotkałam na swojej drodze ludzi, którzy mi pomogli i dzięki który, jestem tutaj. Postanowiła sobie wtedy – będąc u skraju wytrzymałości głównie nerwowej😉, że zrobię wszystko żeby zaoszczędzić innym tej drogi, żeby nie czuli nigdy tej samotności i niepewności w dokonywaniu wyborów co do swojego zdrowia i życia…

…tak powstał Feel Fit – miejsce, gdzie znajdziesz różnych specjalistów, dla których Twoje zdrowie i dobre samopoczucie będzie priorytetem.

Zapraszam
Ania Podlewska

56053172-B7D5-4AB0-84FD-2D1E9565EFC4