Mentoring dietetyczny


Mentoring Dietetyczny

Obserwując od kilku lat rynek dietetyczny i nasz stosunek do diet, nie da się ukryć, że tradycyjne diety tracą na wartości.
Nie dziwi ten fakt – wszystko się zmienia – nasze organizmy, jakość pożywienia, atmosfera – a to wszystko ma wpływ na nas i na nasz styl życia. Zaczyna też brakować czasu, bo zdrowe żywienie wymaga go dużo, a zazwyczaj go nie mamy.
Jednak te wszystkie zmiany nie wykluczają potrzeby dbania o zdrowie i dobre samopoczucie – a do tego droga każdego z nas jest inna.

Mentoring dietetyczny to odpowiedz dla tych, którzy chcą zadbać o siebie, a brakuje im możliwości, próbowali różnych metod – nieskutecznie.

Wraz z Mentorem poszukuje się rozwiązania uszytego na miarę, idealnie skrojonego do możliwości, a przede wszystkim skutecznego. Bo z dietą jak z niewygodnym ubraniem- jeżeli nie jest dopasowana, zaczyna uwierać, a jak zaczyna przeszkadzać, szybko z niej rezygnujemy.

W Feel Fit przygotowaliśmy autorski 7 tygodniowy program mentoringowy, w którym poza możliwymi do wprowadzenia zmianami na podstawie indywidualnej oceny, uczymy również prostych metod, możliwych do wprowadzenia, które skutkują dużymi efektami.

Mikrozmiany do makroefektow – to nasze hasło przewodnie.

Na czym polega Mentoring dietetyczny?

❗️Podstawą jest rozmowa – to podczas niej Mentor zadając różne pytania poszukuje źródła problemu. Po dogłębnej analizie dobiera indywidualny plan pracy w celu ustabilizowania tryby żywienia, a co za tym idzie redukcji wagi.

Mentor poszukuje rozwiązania jak najmniej odbiegającego od obecnych przyzwyczajeń żywieniowych, ale ukierunkowującego na zdrowe odżywianie, a przede wszystkim najskuteczniejszego.

Spotkania obejmują m.in tematykę:

➡️ Analizy dotychczasowych błędów żywieniowych

➡️ Podstawowych zasad żywienia: jakie produkty i dlaczego należy wybierać, jaki wpływ na masę ciała ma spożywanie wody, jak wybierać dobre węglowodany, białka i tłuszcze, indeks glikemiczny, czytanie etykiet etc.

➡️ Wyliczania swojego zapotrzebowania kalorycznego i dopasowywania porcji posiłków zgodnie z nim

➡️ Edukacji pod kątem aktywności fizycznej – jaką aktywnosc wybrać, przykładowych treningów, żywienia okołotreningowego

➡️ Przykładowych dań na poszczególne posiłki

➡️ Przykładowego dnia z odpowiednio zbilansowaną dietą*

* jeżeli jest taka potrzeba jest możliwość otrzymania zindywidualizowanej diety na dłuższy czas w ramach abonamentu (3-14dni)

Każda konsultacja przeprowadzana jest indywidualnie w zależności od potrzeb – analizowane są i wprowadzane możliwie najkrótsze drogi do osiągnięcia celu.

🍏Problemem dzisiejszych czasów nie jest to, że nie dbamy o dietę – dba większość społeczeństwa, ale nie zmienia to faktu, że problemy z otyłością ma duża jego część.

👍Odpowiedzią na dzisiejsze potrzeby żywieniowe jest Mentoring dietetyczny – prosta i szybka droga do wymarzonej sylwetki.

Twoja waga może być idealna – zgłoś się do nas, a pokażemy prostą drogę do tego.

Po konsultacji wysyłane są materiały wspierające w omawianej tematyce w formie papierowej lub mailowej.

Spotkania z Mentorem odbywają się raz w tygodniu, w dogodnym terminie, online (Messenger, Skype, WhatsApp etc.)

Program obejmuje 7 spotkań – koszt całości 250zł.

Zapraszamy🙂

Umów konsultację
Zamów poradę email