Dieta dla zdrowia z Duo Life


 Dieta z Duo Life to odpowiedź dla tych wszystkich, którzy dbają lub chcą zadbać o swoje zdrowie, też dla tych, których organizm potrzebuje chwilowego „wsparcia”.

Życie w biegu, stres, zła dieta, brak czasu na odpoczynek, powodują że nasze organizmy są w coraz gorszej kondycji zdrowotnej. Przekłada się to na naszą energię, chęć do działania, koncentrację, problemy zdrowotne czy problemy z nadwagą.

 

Każdy organizm ma możliwości samouzdrawiania jeżeli zapewni mu się odpowiednie do tego środowisko.

Problem np. z wagą może tkwić nie w złej diecie, a w nieodpowiedniej florze bakteryjnej (może też jedno wynikać z drugiego). Spożywane na codzień posiłki pozbawione są wielu składników i substancji odżywczych, co przekłada się na stan naszego zdrowia. Najnowsze badania pokazują, że większość z nas jest zakwaszona, co może skutkować wieloma chorobami w przyszłości takimi jak nadciśnienie, zwyrodnienia stawów, wrzody żołądka i dwunastnicy i inne. Spożywamy zbyt dużą ilość węglowodanów prostych, co grozi wystąpieniem cukrzycy i innych chorób metabolicznych.

 

Dieta z Duo Life to plan żywieniowy wraz z dobraną do Ciebie suplementacją zgodnie z potrzebami Twojego organizmu.

 

Układamy dla Ciebie dietę i dobieramy do niej suplementację, która pomoże Twojemu organizmowi dojść do równowagi, co przełoży się na Twoje lepsze samopoczucie, zdrowie i chęć do działania, a także stabilizację wagi.

Dieta i konsultacje z Dietetykiem są bezpłatne, płacisz tylko za suplementy na które się zdecydujesz.*

* nie ma obowiązku zakupu suplementu podczas spotkania, wizyta w takiej sytuacji też jest bezpłatna.

Suplemety Duo Life to opracowane przez dr Piotra Kardasza innowacyjne produkty, stworzone przez polskich ekspertów z zachowaniem najwyższych norm jakości, oparte wyłącznie na naturalnych składnikach pochodzących ze zdrowych upraw.

 

landingi_dr_piotr_kardasz

 

Piotr Kardasz Biolog, pedagog i dziennikarz. Autor pracy naukowej, wielu publikacji oraz filmów na temat fitoremediacji. Laureat nagrody „Eureka 2003”. Współtwórca oraz Szef Rady Naukowej Instytutu Profilaktyki Zdrowia. Sam twierdzi, że jego życiową pasją jest szerzenie wiedzy dotyczącej zdrowego i odpowiedzialnego trybu życia, a co za tym idzie pobudzanie chęci do dokonywania świadomych wyborów, które w przyszłości zaowocują poprawą stylu życia każdego z jego słuchaczy.

 

 

Więcej szczegółów? Napisz…